Oldalsáv

Archívum

2023.03.06. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2023.02.27. 00:00
FTC-MVM Népligeti Sportcentrum
TFSE-BESTRONG TFSE-BESTRONG DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2023.02.13. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2023.02.03. 19:30
Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium
HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2023.01.30. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL PTE PEAC-B BUILD&TRADE PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2023.01.23. 00:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II. HALADÁS VSE II. DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2023.01.16. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL TIHANYI FC TIHANYI FC
2022.12.19. 00:00
Treff Sportcsarnok
ASTERIX ÉRD ASTERIX ÉRD DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2022.12.12. 20:50
Treff Sportcsarnok
MAD DOGS FUTSAL MAD DOGS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2022.12.05. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL 2F-BAU TOLNA- MÖZS 2F-BAU TOLNA- MÖZS
2022.12.03. 00:00
Tolna Városi Sportcsarnok
ASE PAKS ASE PAKS DUNAÚJVÁROSI EGYETEM DSE DUNAÚJVÁROSI EGYETEM DSE
2022.12.03. 00:00
Tolna Városi Sportcsarnok
TOLNA VFC TOLNA VFC DUNAÚJVÁROSI EGYETEM DSE DUNAÚJVÁROSI EGYETEM DSE
2022.12.03. 00:00
Tolna Városi Sportcsarnok
TOLNA-MÖZS FSE TOLNA-MÖZS FSE DUNAÚJVÁROSI EGYETEM DSE DUNAÚJVÁROSI EGYETEM DSE
2022.11.28. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE UTE DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2022.11.26. 00:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROSI EGYETEM DSE DUNAÚJVÁROSI EGYETEM DSE ASE PAKS ASE PAKS
2022.11.26. 00:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROSI EGYETEM DSE DUNAÚJVÁROSI EGYETEM DSE TOLNA VFC TOLNA VFC
2022.11.26. 00:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROSI EGYETEM DSE DUNAÚJVÁROSI EGYETEM DSE TOLNA-MÖZS FSE TOLNA-MÖZS FSE
2022.11.21. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC TIHANYI FC DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2022.11.14. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2022.11.07. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL TFSE-BESTRONG TFSE-BESTRONG
2022.10.24. 20:00
Kanizsa Aréna
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2022.10.22. 00:00
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnoka
DUNAÚJVÁROSI EGYETEM DSE DUNAÚJVÁROSI EGYETEM DSE TOLNA-MÖZS FSE TOLNA-MÖZS FSE
2022.10.22. 00:00
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnoka
ASE PAKS ASE PAKS DUNAÚJVÁROSI EGYETEM DSE DUNAÚJVÁROSI EGYETEM DSE
2022.10.22. 00:00
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnoka
FADDI SE FADDI SE DUNAÚJVÁROSI EGYETEM DSE DUNAÚJVÁROSI EGYETEM DSE
2022.10.17. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC
2022.10.10. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE PTE PEAC-B BUILD&TRADE DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2022.10.03. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL HALADÁS VSE II. HALADÁS VSE II.
2022.09.19. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL7 5ASTERIX ÉRD ASTERIX ÉRD
beszámoló
2022.09.12. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL2 3MAD DOGS FUTSAL MAD DOGS FUTSAL
beszámoló
2022.09.10. 11:20
Faddi Sportcsarnok
FADDI SE FADDI SE DUNAÚJVÁROSI EGYETEM DSE DUNAÚJVÁROSI EGYETEM DSE
2022.09.10. 10:30
Faddi Sportcsarnok
TOLNA VFC TOLNA VFC DUNAÚJVÁROSI EGYETEM DSE DUNAÚJVÁROSI EGYETEM DSE
2022.09.10. 08:50
Faddi Sportcsarnok
ASE PAKS ASE PAKS DUNAÚJVÁROSI EGYETEM DSE DUNAÚJVÁROSI EGYETEM DSE
2022.09.05. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2F-BAU TOLNA- MÖZS 2F-BAU TOLNA- MÖZS4 8DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2022.08.29. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 5UTE UTE
2022.06.06. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS3 5DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2022.05.30. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 3PTE PEAC-B BUILD&TRADE PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2022.05.23. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL10 0NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2022.05.16. 21:00
Sport 11 Sport -és Szabadidőközpont
BAK BAK2 9DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2022.05.09. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL1 1SÁRVÁRI FUTSAL SÁRVÁRI FUTSAL
2022.05.02. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL5 5KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2022.04.25. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE PTE PEAC-B BUILD&TRADE2 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2022.04.11. 20:00
Kanizsa Aréna
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB3 6DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2022.04.04. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 4BAK BAK
2022.03.28. 20:00
SÁRVÁR ARÉNA
SÁRVÁRI FUTSAL SÁRVÁRI FUTSAL2 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2022.03.07. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC TIHANYI FC4 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2022.02.28. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
ELTE-BEAC ELTE-BEAC6 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2022.02.21. 20:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL1 3REAC SPORTISKOLA SE REAC SPORTISKOLA SE
2022.02.14. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS3 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2022.02.07. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL1 6MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
2022.01.31. 20:00
Kanizsa Aréna
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB6 6DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2022.01.24. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL6 2BAK BAK
beszámoló
2022.01.17. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE PTE PEAC-B BUILD&TRADE6 0DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2021.12.20. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL4 1SÁRVÁRI FUTSAL SÁRVÁRI FUTSAL
2021.12.13. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE UTE6 4DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2021.12.06. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 2HALADÁS VSE II. HALADÁS VSE II.
2021.11.29. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 4TIHANYI FC TIHANYI FC
2021.11.22. 19:00
BEAC Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 2ELTE-BEAC ELTE-BEAC
2021.11.15. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE REAC SPORTISKOLA SE4 5DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2021.11.08. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL4 4KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021.10.25. 19:30
Treff Sportcsarnok
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA8 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2021.10.18. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 4NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021.10.11. 00:00
Aramis SE Futsal csarnok
BAK BAK5 6DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2021.10.04. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL4 4PTE PEAC-B BUILD&TRADE PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021.09.27. 20:00
SÁRVÁR ARÉNA
SÁRVÁRI FUTSAL SÁRVÁRI FUTSAL4 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2021.09.20. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 8UTE UTE
beszámoló
2021.09.13. 20:45
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II. HALADÁS VSE II.8 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2021.05.05. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 9ÚJPEST RFC 220-VOLT ÚJPEST RFC 220-VOLT
2021.04.30. 18:00
Nyírbátor Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE11 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2021.04.23. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL0 9ARAMIS SE ARAMIS SE
2021.04.14. 20:45
FTC Népligeti Sportcentrum
FTC FISHER-KLÍMA FTC FISHER-KLÍMA10 4DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2021.03.26. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL2 11FTC FISHER-KLÍMA FTC FISHER-KLÍMA
2021.03.22. 20:45
UTE Atlétikai Stadion
ÚJPEST RFC 220-VOLT ÚJPEST RFC 220-VOLT11 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2021.02.24. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL1 4NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE
2021.02.22. 19:10
Aramis SE Futsal csarnok
ARAMIS SE ARAMIS SE6 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2021.02.15. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL5 2ARAMIS SE ARAMIS SE
2021.01.23. 18:30
Veszprém Március 15. úti Sportcsarnok
BALATON BÚTOR FC VESZPRÉM BALATON BÚTOR FC VESZPRÉM9 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2021.01.15. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 9DEAC DEAC
2021.01.08. 20:30
Aramis SE Futsal csarnok
FTC FISHER-KLÍMA FTC FISHER-KLÍMA7 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2020.12.22. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL0 5MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU
beszámoló
2020.12.18. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL1 2NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE
beszámoló
2020.12.14. 19:00
Messzi István Sportcsarnok
SG KECSKEMÉT FUTSAL SG KECSKEMÉT FUTSAL7 0DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2020.12.04. 19:35
Aramis SE Futsal csarnok
ARAMIS SE ARAMIS SE7 4DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2020.11.20. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL2 5HALADÁS VSE HALADÁS VSE
2020.11.16. 20:45
UTE Atlétikai Stadion
ÚJPEST RFC 220-VOLT ÚJPEST RFC 220-VOLT6 0DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2020.11.05. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC1 5NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE
2020.10.21. 19:00
Nyírbátor Sportcsarnok
NYÍRBÁTORI SC NYÍRBÁTORI SC3 10DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2020.10.16. 18:30
DESOK Egyetemi Csarnok
DEAC DEAC3 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2020.10.09. 20:15
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL5 2FTC FISHER-KLÍMA FTC FISHER-KLÍMA
2020.10.05. 18:30
Nyírbátor Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE1 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2020.09.25. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL2 2SG KECSKEMÉT FUTSAL SG KECSKEMÉT FUTSAL
2020.09.19. 14:05
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU2 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2020.09.14. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL1 4BALATON BÚTOR FC VESZPRÉM BALATON BÚTOR FC VESZPRÉM
2020.09.07. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE HALADÁS VSE3 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2020.08.28. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 0ÚJPEST RFC 220-VOLT ÚJPEST RFC 220-VOLT
2020.05.25. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL RUBEOLA FC RUBEOLA FC
2020.05.15. 18:30
DESOK Egyetemi Csarnok
DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2020.05.08. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL FUTSAL VESZPRÉM FUTSAL VESZPRÉM
2020.04.27. 19:00
Messzi István Sportcsarnok
SG KECSKEMÉT FUTSAL SG KECSKEMÉT FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2020.04.20. 19:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC RUBEOLA FC DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2020.03.30. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC
2020.03.23. 18:30
Veszprém Március 15. úti Sportcsarnok
FUTSAL VESZPRÉM FUTSAL VESZPRÉM DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2020.02.28. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 3SG KECSKEMÉT FUTSAL SG KECSKEMÉT FUTSAL
2020.02.17. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL5 2RUBEOLA FC RUBEOLA FC
2020.02.12. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC4 2HALADÁS VSE HALADÁS VSE
2020.02.10. 17:00
Nyírbátor Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE0 5DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2020.01.20. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL0 3FUTSAL VESZPRÉM FUTSAL VESZPRÉM
2020.01.15. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE HALADÁS VSE4 2DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2020.01.10. 19:00
Messzi István Sportcsarnok
SG KECSKEMÉT FUTSAL SG KECSKEMÉT FUTSAL1 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.12.19. 20:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 1FTC FISHER-KLÍMA FTC FISHER-KLÍMA
2019.12.13. 18:30
DESOK Egyetemi Csarnok
DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC1 6DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.12.03. 19:00
Bábolna, Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB SZC FUTSAL CLUB3 8DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.11.29. 18:30
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU3 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.11.22. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL2 5HALADÁS VSE HALADÁS VSE
2019.11.18. 19:20
Aramis SE Futsal csarnok
ARAMIS SE ARAMIS SE3 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.11.08. 18:45
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC RUBEOLA FC2 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.11.06. 19:00
Gyöngyösi Sportcsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS1 10DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.10.31. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL1 1NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE
2019.10.11. 18:30
Veszprém Március 15. úti Sportcsarnok
FUTSAL VESZPRÉM FUTSAL VESZPRÉM6 4DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.10.04. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL5 2SG KECSKEMÉT FUTSAL SG KECSKEMÉT FUTSAL
2019.09.30. 19:30
FTC Népligeti Sportcentrum
FTC FISHER-KLÍMA FTC FISHER-KLÍMA4 4DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.09.13. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL7 2DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC
2019.09.06. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 4MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019.09.02. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE HALADÁS VSE8 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.08.23. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL1 0ARAMIS SE ARAMIS SE
2019.06.15. 16:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL4 3KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE
2019.06.15. 14:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC3 3KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE
2019.06.09. 11:30
Aramis SE Futsal csarnok
Aramis SE Aramis SE9 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.06.09. 10:00
Aramis SE Futsal csarnok
Aramis SE Aramis SE15 2DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.06.06. 18:30
Veszprém Március 15. úti Sportcsarnok
FUTSAL CLUB VESZPRÉM FUTSAL CLUB VESZPRÉM2 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.06.03. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 0FUTSAL CLUB VESZPRÉM FUTSAL CLUB VESZPRÉM
2019.06.01. 16:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL9 7Rubeola FC Csömör Rubeola FC Csömör
2019.06.01. 14:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC9 1Rubeola FC Csömör Rubeola FC Csömör
2019.05.31. 18:30
Veszprém Március 15. úti Sportcsarnok
FUTSAL CLUB VESZPRÉM FUTSAL CLUB VESZPRÉM5 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.05.27. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL6 4Szigetszentmiklós Futsal Szigetszentmiklós Futsal
2019.05.25. 20:00
Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC2 14DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.05.25. 18:00
Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC6 6DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.05.19. 11:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL9 5Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös
2019.05.19. 09:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC3 2Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös
2019.05.17. 18:30
DESOK Egyetemi Csarnok
DEBRECENI EGYETEM AC DEBRECENI EGYETEM AC1 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.05.12. 12:00
Veszprémi Egyetemi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE3 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.05.12. 10:00
Veszprémi Egyetemi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE5 6DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.05.10. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 3RUBEOLA FOOTBALL CLUB RUBEOLA FOOTBALL CLUB
2019.05.06. 18:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC3 3ELTE SE ELTE SE
2019.05.04. 16:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL10 4ELTE SE ELTE SE
2019.04.27. 15:00
Nyírbátor Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE4 5DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.04.27. 13:00
Nyírbátor Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE4 6DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.04.18. 15:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE HALADÁS VSE3 2DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.04.18. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE HALADÁS VSE14 0DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.04.13. 16:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL2 5BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019.04.13. 14:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC4 10BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019.04.07. 12:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 4SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE
2019.04.07. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC14 1SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE
2019.04.05. 18:30
Kabos Endre Városi Sportcsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU5 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.04.01. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
Szigetszentmiklós Futsal Szigetszentmiklós Futsal1 5DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.03.18. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL7 3DEBRECENI EGYETEM AC DEBRECENI EGYETEM AC
2019.03.16. 16:00
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU23 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.03.16. 14:00
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU3 0DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.03.09. 16:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL2 10ETO SZC FUTSAL CLUB ETO SZC FUTSAL CLUB
2019.03.09. 14:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC3 1ETO SZC FUTSAL CLUB ETO SZC FUTSAL CLUB
2019.03.08. 18:45
Csömöri Sportcsarnok
Rubeola FC Csömör Rubeola FC Csömör3 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.02.23. 18:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL0 3FUTSAL CLUB VESZPRÉM FUTSAL CLUB VESZPRÉM
2019.02.16. 14:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen
Debreceni Egyetem AC Debreceni Egyetem AC12 1DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.02.16. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen
Debreceni Egyetem AC Debreceni Egyetem AC7 0DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.02.15. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL5 6MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019.02.10. 13:50
Kiskunlacházi Sportcsarnok
ASTERIX SC-ÉRD ASTERIX SC-ÉRD2 1DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.02.10. 12:30
Kiskunlacházi Sportcsarnok
SZIGETHALOM SC I. SZIGETHALOM SC I.0 5DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.02.10. 11:45
Kiskunlacházi Sportcsarnok
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC1 6SZIGETHALOM SC II. SZIGETHALOM SC II.
2019.02.10. 10:50
Bugyi Sportcsarnok
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC3 8TÖKÖL VSK TÖKÖL VSK
2019.02.10. 09:40
Bugyi Sportcsarnok
BÖLCSKEI SE BÖLCSKEI SE2 2DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.02.09. 12:00
Tököl Városi Sportcsarnok
Szigetszentmiklós Futsal Szigetszentmiklós Futsal6 1DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.02.09. 10:00
Tököl Városi Sportcsarnok
Szigetszentmiklós Futsal Szigetszentmiklós Futsal6 5DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.02.08. 18:30
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU5 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2019.02.06. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 2RUBEOLA FOOTBALL CLUB RUBEOLA FOOTBALL CLUB
2019.02.02. 14:00
Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola
KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE6 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.02.02. 12:30
Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola
KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE5 8DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.01.26. 12:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL2 4Aramis SE Aramis SE
2019.01.26. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC2 3Aramis SE Aramis SE
2019.01.26. 09:45
Százhalombattai Városi Sportcsarnok
DARAZSAK SE-SZIGETHALOM DARAZSAK SE-SZIGETHALOM8 1DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.01.26. 09:00
Százhalombattai Városi Sportcsarnok
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC0 7Szigetszentmiklós Futsal Szigetszentmiklós Futsal
2019.01.20. 13:25
Bugyi Sportcsarnok
KAKUCS KSE KAKUCS KSE2 4DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.01.20. 12:40
Bugyi Sportcsarnok
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC1 8DUNAHARASZTI MTK I. DUNAHARASZTI MTK I.
2019.01.20. 11:25
Árpád Fejedelem Általános Iskola (Dunavarsány)
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC6 0CSEPEL FC CSEPEL FC
2019.01.20. 10:15
Árpád Fejedelem Általános Iskola (Dunavarsány)
DARAZSAK SE-SZIGETHALOM DARAZSAK SE-SZIGETHALOM2 4DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.01.19. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
Rubeola FC Csömör Rubeola FC Csömör4 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.01.19. 12:15
Csömöri Sportcsarnok
Rubeola FC Csömör Rubeola FC Csömör3 7DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.01.19. 10:20
Árpád Fejedelem Általános Iskola (Dunavarsány)
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC1 4CSEPEL FC CSEPEL FC
2019.01.19. 09:10
Árpád Fejedelem Általános Iskola (Dunavarsány)
TAKSONY SE TAKSONY SE7 1DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.01.18. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL7 1Szigetszentmiklós Futsal Szigetszentmiklós Futsal
2019.01.16. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FOOTBALL CLUB RUBEOLA FOOTBALL CLUB2 7DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2019.01.13. 15:45
Bugyi Sportcsarnok
HALÁSZTELEK FC HALÁSZTELEK FC3 2DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.01.13. 13:25
Bugyi Sportcsarnok
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC0 4DUNAHARASZTI MTK III. DUNAHARASZTI MTK III.
2019.01.12. 13:30
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 1ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC
2019.01.12. 11:30
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC9 5ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC
2019.01.11. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL6 2DEBRECENI EGYETEM AC DEBRECENI EGYETEM AC
2019.01.06. 18:30
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös6 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.01.06. 17:00
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös7 1DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.01.06. 14:20
Bugyi Sportcsarnok
DÖMSÖDI USE DÖMSÖDI USE1 7DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.01.06. 13:00
Bugyi Sportcsarnok
INÁRCS VSE I. INÁRCS VSE I.1 4DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.01.06. 12:15
Bugyi Sportcsarnok
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC12 0INÁRCS VSE II. INÁRCS VSE II.
2019.01.06. 10:20
Bugyi Sportcsarnok
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC0 4DUNAHARASZTI MTK II. DUNAHARASZTI MTK II.
2019.01.04. 18:45
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FOOTBALL CLUB RUBEOLA FOOTBALL CLUB1 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.12.20. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL9 4ARAMIS SE ARAMIS SE
2018.12.13. 20:00
Veszprém Március 15. úti Sportcsarnok
FUTSAL CLUB VESZPRÉM FUTSAL CLUB VESZPRÉM4 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2018.12.10. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL4 2NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE
beszámoló
2018.12.09. 13:45
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE ELTE SE4 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.12.09. 12:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE ELTE SE6 1DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2018.12.08. 14:35
Árpád Fejedelem Általános Iskola (Dunavarsány)
SZIGETHALOM SC SZIGETHALOM SC1 6DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2018.12.08. 13:25
Árpád Fejedelem Általános Iskola (Dunavarsány)
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC9 2GYÁLI BKSE GYÁLI BKSE
2018.12.02. 18:40
Kiskunlacházi Sportcsarnok
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC0 9SZIGETHALOM SC III. SZIGETHALOM SC III.
2018.12.02. 17:55
Kiskunlacházi Sportcsarnok
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC0 11SZIGETHALOM SC II. SZIGETHALOM SC II.
2018.12.02. 16:00
Kiskunlacházi Sportcsarnok
DÖMSÖDI USE DÖMSÖDI USE7 0DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2018.12.02. 12:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL7 4NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE
2018.12.02. 11:00
Kiskunlacházi Sportcsarnok
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC0 8DÖMSÖDI USE DÖMSÖDI USE
2018.12.02. 10:20
Kiskunlacházi Sportcsarnok
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC1 8BUGYI SE BUGYI SE
2018.12.02. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC24 1NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE
2018.12.02. 08:30
Kiskunlacházi Sportcsarnok
ASTRA HFC ASTRA HFC3 4DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2018.11.28. 00:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS1 4DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2018.11.25. 16:00
Kerék Általános Iskola és Gimnázium
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC1 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.11.25. 14:00
Kerék Általános Iskola és Gimnázium
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC10 3DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2018.11.20. 20:15
Haladás Sportkomplexum
KÚTHÁZ HALADÁS VSE KÚTHÁZ HALADÁS VSE7 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.11.16. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL6 2BME Futsal BME Futsal
beszámoló
2018.11.12. 20:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL4 4MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU
beszámoló
2018.11.07. 19:45
FTC Népligeti Sportcentrum
FRADI FUTSAL-FISHER KLÍMA FRADI FUTSAL-FISHER KLÍMA1 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.11.05. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
Szigetszentmiklós Futsal Szigetszentmiklós Futsal5 11DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.10.31. 13:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 2Debreceni Egyetem AC Debreceni Egyetem AC
2018.10.31. 11:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC2 9Debreceni Egyetem AC Debreceni Egyetem AC
2018.10.19. 18:30
DESOK Egyetemi Csarnok
DEBRECENI EGYETEM AC DEBRECENI EGYETEM AC1 6DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2018.10.14. 12:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 7MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018.10.14. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC4 1MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018.10.12. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL12 4RUBEOLA FOOTBALL CLUB RUBEOLA FOOTBALL CLUB
2018.10.08. 18:40
Budaörsi Városi Sportcsarnok
ARAMIS SE ARAMIS SE2 6DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2018.10.07. 19:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB ETO SZC FUTSAL CLUB8 5DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.10.07. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB ETO SZC FUTSAL CLUB14 3DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2018.10.01. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL5 3FUTSAL CLUB VESZPRÉM FUTSAL CLUB VESZPRÉM
beszámoló
2018.09.29. 16:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 6HALADÁS VSE HALADÁS VSE
2018.09.29. 14:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC0 16HALADÁS VSE HALADÁS VSE
2018.09.17. 18:00
Nyírbátor Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE1 4DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.09.08. 16:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL6 1Szigetszentmiklós Futsal Szigetszentmiklós Futsal
2018.09.08. 14:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC10 3Szigetszentmiklós Futsal Szigetszentmiklós Futsal
2018.09.07. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL4 7KÚTHÁZ HALADÁS VSE KÚTHÁZ HALADÁS VSE
2018.09.03. 20:30
Gabányi László Sportcsarnok
BME Futsal BME Futsal1 6DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.06.08. 18:15
Aréna Savaria
KÚTHÁZ HALADÁS VSE KÚTHÁZ HALADÁS VSE5 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.06.04. 18:30
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL4 1KÚTHÁZ HALADÁS VSE KÚTHÁZ HALADÁS VSE
beszámoló
2018.06.01. 18:15
Aréna Savaria
KÚTHÁZ HALADÁS VSE KÚTHÁZ HALADÁS VSE3 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.05.25. 18:00
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU7 0DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.05.21. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL4 3DEBRECENI EGYETEM AC DEBRECENI EGYETEM AC
beszámoló
2018.05.14. 21:00
FTC Népligeti Sportcentrum
FRADI FUTSAL-FISHER KLÍMA FRADI FUTSAL-FISHER KLÍMA3 6DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.05.12. 12:00
Nyírbátor Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE8 6DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.05.07. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 0NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE
beszámoló
2018.04.24. 18:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL1 4MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018.04.14. 12:00
Haladás VSE Sportcsarnok Szombathely
SWIETELSKY HALADÁS VSE SWIETELSKY HALADÁS VSE16 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.04.13. 18:00
DESOK Egyetemi Csarnok
DEBRECENI EGYETEM AC DEBRECENI EGYETEM AC2 4DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.04.09. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL2 2FRADI FUTSAL-FISHER KLÍMA FRADI FUTSAL-FISHER KLÍMA
beszámoló
2018.03.29. 18:00
Nyírbátor Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE2 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.03.19. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL4 1FUTSAL CLUB VESZPRÉM FUTSAL CLUB VESZPRÉM
beszámoló
2018.03.12. 18:00
Nyírbátor Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE2 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.02.26. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL6 5KÚTHÁZ HALADÁS VSE KÚTHÁZ HALADÁS VSE
2018.02.17. 12:00
Bábolna, Városi Sportcsarnok
BŐNY-SZAVILL CONSULTING BŐNY-SZAVILL CONSULTING7 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.02.16. 18:00
DESOK Egyetemi Csarnok
DEBRECENI EGYETEM AC DEBRECENI EGYETEM AC2 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.02.12. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL10 1ARAMIS SE ARAMIS SE
beszámoló
2018.02.10. 11:45
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola
Aramis SE Aramis SE2 8DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.02.10. 10:00
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola
Aramis SE Aramis SE7 2DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2018.02.04. 12:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 3VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL
2018.02.04. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC13 1VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL
2018.01.29. 18:15
Aréna Savaria
KÚTHÁZ HALADÁS VSE KÚTHÁZ HALADÁS VSE7 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.01.27. 14:00
Csömöri Sportcsarnok
Rubeola FC Csömör Rubeola FC Csömör5 0DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.01.27. 12:15
Csömöri Sportcsarnok
Rubeola FC Csömör Rubeola FC Csömör2 2DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2018.01.21. 12:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL6 4NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE
2018.01.21. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC16 4NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE
2018.01.15. 19:30
Magvassy Mihály Sportcsarnok
RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL8 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2018.01.13. 14:00
Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium
GÖCSEJ SK GÖCSEJ SK0 10DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.01.13. 12:00
Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium
GÖCSEJ SK GÖCSEJ SK5 7DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2018.01.08. 18:30
Magvassy Mihály Sportcsarnok
BŐNY-SZAVILL CONSULTING BŐNY-SZAVILL CONSULTING3 5DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2017.12.14. 20:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL8 3FRADI FUTSAL-FISHER KLÍMA FRADI FUTSAL-FISHER KLÍMA
2017.12.11. 18:00
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU8 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2017.12.10. 12:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL0 8SWIETELSKY HALADÁS VSE SWIETELSKY HALADÁS VSE
2017.12.10. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC2 0SWIETELSKY HALADÁS VSE SWIETELSKY HALADÁS VSE
2017.12.02. 15:00
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC U20 MVFC U204 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2017.12.02. 13:00
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC U17 MVFC U173 6DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2017.11.29. 18:30
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU8 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2017.11.27. 18:30
Veszprém Március 15. úti Sportcsarnok
FUTSAL CLUB VESZPRÉM FUTSAL CLUB VESZPRÉM4 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2017.11.26. 12:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL1 1ELTE-BEAC ELTE-BEAC
2017.11.26. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC6 4ELTE-BEAC ELTE-BEAC
2017.11.20. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL4 3NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE
beszámoló
2017.11.18. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen
Debreceni Egyetem AC Debreceni Egyetem AC5 8DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2017.11.18. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen
Debreceni Egyetem AC Debreceni Egyetem AC8 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2017.11.11. 16:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL0 111988 Déli FC 1988 Déli FC
2017.11.11. 14:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC3 71988 Déli FC 1988 Déli FC
2017.11.06. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL5 3DEBRECENI EGYETEM AC DEBRECENI EGYETEM AC
2017.10.30. 18:40
Budaörsi Városi Sportcsarnok
ARAMIS SE ARAMIS SE2 5DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2017.10.26. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL5 5RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL
beszámoló
2017.10.20. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 2BŐNY-SZAVILL CONSULTING BŐNY-SZAVILL CONSULTING
beszámoló
2017.10.06. 20:30
FTC Népligeti Sportcentrum
FRADI FUTSAL-FISHER KLÍMA FRADI FUTSAL-FISHER KLÍMA1 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2017.10.02. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL4 5MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU
2017.09.30. 12:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL4 6BŐNY-SZAVILL CONSULTING BŐNY-SZAVILL CONSULTING
2017.09.30. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC3 4BŐNY-SZAVILL CONSULTING BŐNY-SZAVILL CONSULTING
2017.06.06. 20:30
Budaörsi Városi Sportcsarnok
ARAMIS SE ARAMIS SE0 4DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2017.06.01. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL0 4KÚTHÁZ HALADÁS VSE KÚTHÁZ HALADÁS VSE
2017.05.29. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 1FUTSAL CLUB VESZPRÉM FUTSAL CLUB VESZPRÉM
2017.05.22. 18:30
Magvassy Mihály Sportcsarnok
RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL2 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2017.05.18. 20:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL2 2MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU
2017.05.08. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL8 5ARAMIS SE ARAMIS SE
2017.05.06. 13:00
Büki Művelődési és Sportközpont
SWIETELSKY HALADÁS VSE SWIETELSKY HALADÁS VSE14 8DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2017.05.06. 11:00
Büki Művelődési és Sportközpont
SWIETELSKY HALADÁS VSE SWIETELSKY HALADÁS VSE16 2DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2017.04.30. 16:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL4 2RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL
beszámoló
2017.04.30. 14:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC2 11RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL
2017.04.28. 19:15
Aréna Savaria
KÚTHÁZ HALADÁS VSE KÚTHÁZ HALADÁS VSE3 4DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2017.04.24. 18:30
Veszprém Március 15. úti Sportcsarnok
FUTSAL CLUB VESZPRÉM FUTSAL CLUB VESZPRÉM4 9DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2017.04.23. 12:00
Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium
GÖCSEJ SK GÖCSEJ SK11 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2017.04.23. 10:00
Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium
GÖCSEJ SK GÖCSEJ SK6 5DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2017.03.24. 20:30
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL4 4RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL
2017.03.19. 09:46
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU1 0DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2017.03.13. 18:30
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU3 0DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2017.03.11. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 6SWIETELSKY HALADÁS VSE SWIETELSKY HALADÁS VSE
2017.03.11. 14:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC2 5SWIETELSKY HALADÁS VSE SWIETELSKY HALADÁS VSE
2017.03.06. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL5 0BŐNY-SZAVILL CONSULTING BŐNY-SZAVILL CONSULTING
2017.03.04. 12:00
Büki Művelődési és Sportközpont
SWIETELSKY HALADÁS VSE SWIETELSKY HALADÁS VSE12 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2017.03.04. 10:00
Büki Művelődési és Sportközpont
SWIETELSKY HALADÁS VSE SWIETELSKY HALADÁS VSE5 3DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2017.02.27. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL7 3GÖCSEJ SK GÖCSEJ SK
2017.02.25. 16:00
Veszprémi Egyetemi Városi Stadion
VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL4 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2017.02.25. 14:00
Veszprémi Egyetemi Városi Stadion
VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL4 7DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2017.02.19. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL8 10BŐNY-SZAVILL CONSULTING BŐNY-SZAVILL CONSULTING
2017.02.19. 10:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC7 2BŐNY-SZAVILL CONSULTING BŐNY-SZAVILL CONSULTING
2017.02.05. 12:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL8 1GÖCSEJ SK GÖCSEJ SK
2017.02.05. 10:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC7 2GÖCSEJ SK GÖCSEJ SK
2017.02.03. 21:00
FTC Népligeti Sportcentrum
FRADI FUTSAL-FISHER KLÍMA FRADI FUTSAL-FISHER KLÍMA2 6DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2017.01.28. 12:00
Magvassy Mihály Sportcsarnok
RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL17 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2017.01.28. 10:00
Magvassy Mihály Sportcsarnok
RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL14 2DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2017.01.21. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL5 7VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL
beszámoló
2017.01.21. 10:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC10 1VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL
beszámoló
2017.01.16. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL5 1NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE
beszámoló
2017.01.14. 12:00
Bábolna, Városi Sportcsarnok
BŐNY-SZAVILL CONSULTING BŐNY-SZAVILL CONSULTING5 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2017.01.14. 10:00
Bábolna, Városi Sportcsarnok
BŐNY-SZAVILL CONSULTING BŐNY-SZAVILL CONSULTING4 3DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2017.01.10. 15:20
Magvassy Mihály Sportcsarnok
RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL10 5DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2016.12.19. 18:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL4 1KÚTHÁZ HALADÁS VSE KÚTHÁZ HALADÁS VSE
2016.12.18. 13:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL5 6SWIETELSKY HALADÁS VSE SWIETELSKY HALADÁS VSE
2016.12.18. 11:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC0 4SWIETELSKY HALADÁS VSE SWIETELSKY HALADÁS VSE
2016.12.12. 18:40
Budaörsi Városi Sportcsarnok
ARAMIS SE ARAMIS SE4 4DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2016.12.11. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL11 3GÖCSEJ SK GÖCSEJ SK
2016.12.11. 10:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC7 6GÖCSEJ SK GÖCSEJ SK
2016.12.04. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL5 6RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL
beszámoló
2016.12.04. 10:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC1 9RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL
beszámoló
2016.11.28. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL4 2FUTSAL CLUB VESZPRÉM FUTSAL CLUB VESZPRÉM
beszámoló
2016.11.27. 12:00
Veszprémi Egyetemi Városi Stadion
VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL12 4DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2016.11.27. 10:00
Veszprémi Egyetemi Városi Stadion
VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL4 2DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2016.11.21. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 2MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU
2016.11.20. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 3BŐNY-SZAVILL CONSULTING BŐNY-SZAVILL CONSULTING
2016.11.20. 10:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC0 3BŐNY-SZAVILL CONSULTING BŐNY-SZAVILL CONSULTING
2016.11.16. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL0 3RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL
beszámoló
2016.11.14. 18:30
Magvassy Mihály Sportcsarnok
BŐNY-SZAVILL CONSULTING BŐNY-SZAVILL CONSULTING6 9DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2016.11.07. 19:00
Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
GÖCSEJ SK GÖCSEJ SK4 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2016.11.05. 11:45
Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium
GÖCSEJ SK GÖCSEJ SK4 8DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2016.11.05. 10:00
Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium
GÖCSEJ SK GÖCSEJ SK4 5DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2016.10.29. 12:00
Győrszentiváni Sportcsarnok
RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL13 0DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2016.10.29. 10:00
Győrszentiváni Sportcsarnok
RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL10 0DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2016.10.24. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL8 5FRADI FUTSAL-FISHER KLÍMA FRADI FUTSAL-FISHER KLÍMA
beszámoló
2016.10.17. 19:30
Nyírbátor Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE3 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2016.10.08. 11:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL7 9VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL
2016.10.08. 09:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC5 4VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL
2016.10.03. 18:15
Aréna Savaria
KÚTHÁZ HALADÁS VSE KÚTHÁZ HALADÁS VSE3 5DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2016.10.01. 12:00
Bábolna, Városi Sportcsarnok
BŐNY-SZAVILL CONSULTING BŐNY-SZAVILL CONSULTING6 0DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2016.10.01. 10:00
Bábolna, Városi Sportcsarnok
BŐNY-SZAVILL CONSULTING BŐNY-SZAVILL CONSULTING7 6DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2016.09.29. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 9RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL
2016.09.19. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL12 3ARAMIS SE ARAMIS SE
2016.09.12. 18:30
Veszprém Március 15. úti Sportcsarnok
FUTSAL CLUB VESZPRÉM FUTSAL CLUB VESZPRÉM1 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2016.06.06. 18:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL5 1KÚTHÁZ HALADÁS VSE KÚTHÁZ HALADÁS VSE
beszámoló
2016.06.03. 18:30
Veszprémi Egyetemi Városi Stadion
FUTSAL CLUB VESZPRÉM FUTSAL CLUB VESZPRÉM4 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2016.05.31. 18:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL2 5RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL
2016.05.27. 19:30
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU2 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2016.05.23. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL4 2NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE
beszámoló
2016.05.17. 18:00
Haladás VSE Sportcsarnok Szombathely
KÚTHÁZ HALADÁS VSE KÚTHÁZ HALADÁS VSE2 8DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2016.05.09. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL6 3FUTSAL CLUB VESZPRÉM FUTSAL CLUB VESZPRÉM
2016.05.02. 18:00
Magvassy Mihály Sportcsarnok
RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL3 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2016.04.25. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL6 4MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU
2016.04.18. 19:00
Nyírbátor Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE1 5DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2016.04.04. 19:00
Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
GÖCSEJ SK GÖCSEJ SK2 8DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2016.03.20. 14:00
Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
GÖCSEJ SK GÖCSEJ SK3 5DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2016.03.20. 12:00
Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
GÖCSEJ SK GÖCSEJ SK4 2DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2016.03.17. 19:30
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL10 0DÉLI FUTSAL DÉLI FUTSAL
beszámoló
2016.03.07. 19:00
Nyírbátor Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE6 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2016.02.29. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL5 6RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL
2016.02.28. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL4 51988 Déli FC 1988 Déli FC
beszámoló
2016.02.28. 10:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC2 51988 Déli FC 1988 Déli FC
beszámoló
2016.02.21. 16:15
Gyöngyösi Sportcsarnok
RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL9 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2016.02.21. 15:00
Nyírbátor Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE6 8DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2016.02.21. 13:00
Nyírbátor Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE4 5DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
beszámoló
2016.02.20. 16:00
Gyöngyösi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL8 0FRADI FUTSAL-FISHER KLÍMA FRADI FUTSAL-FISHER KLÍMA
2016.02.14. 14:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL8 3GÖCSEJ SK GÖCSEJ SK
2016.02.14. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC16 3GÖCSEJ SK GÖCSEJ SK
2016.01.31. 17:00
Soroksári Sportcsarnok
1988 Déli FC 1988 Déli FC5 7DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2016.01.31. 15:30
Soroksári Sportcsarnok
1988 Déli FC 1988 Déli FC9 1DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2016.01.23. 15:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL11 4NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE
2016.01.23. 13:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC4 5NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE
2016.01.20. 18:15
Haladás VSE Sportcsarnok Szombathely
KÚTHÁZ HALADÁS VSE KÚTHÁZ HALADÁS VSE6 5DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2016.01.18. 19:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FOOTBALL CLUB RUBEOLA FOOTBALL CLUB0 7DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2016.01.11. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL1 2MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU
beszámoló
2016.01.07. 18:30
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL2 1KÚTHÁZ HALADÁS VSE KÚTHÁZ HALADÁS VSE
2015.12.17. 18:30
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL8 7KÚTHÁZ HALADÁS VSE KÚTHÁZ HALADÁS VSE
2015.12.12. 14:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL12 2GÖCSEJ SK GÖCSEJ SK
2015.12.12. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC3 13GÖCSEJ SK GÖCSEJ SK
2015.11.30. 18:30
Budaörsi Városi Sportcsarnok
ARAMIS SE ARAMIS SE4 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2015.11.28. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL2 5VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL
2015.11.28. 10:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC2 4VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL
2015.11.23. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL5 0FUTSAL CLUB VESZPRÉM FUTSAL CLUB VESZPRÉM
2015.11.22. 10:00
Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
GÖCSEJ SK GÖCSEJ SK0 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2015.11.22. 10:00
Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
GÖCSEJ SK GÖCSEJ SK4 6DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2015.11.16. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL6 2GÖCSEJ SK GÖCSEJ SK
2015.11.14. 12:00
Aréna Savaria
SWIETELSKY HALADÁS VSE SWIETELSKY HALADÁS VSE DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2015.11.14. 12:00
Haladás VSE Sportcsarnok Szombathely
SWIETELSKY HALADÁS VSE SWIETELSKY HALADÁS VSE17 2DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2015.11.08. 11:00
Magvassy Mihály Sportcsarnok
RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL20 2DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2015.11.06. 19:30
Soroksári Sportcsarnok
DÉLI FUTSAL DÉLI FUTSAL1 6DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2015.11.02. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 4NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE
2015.10.28. 13:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL5 6RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL
2015.10.28. 11:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC1 31RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL
2015.10.26. 18:15
Magvassy Mihály Sportcsarnok
RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL5 7DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2015.10.19. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL9 4RUBEOLA FOOTBALL CLUB RUBEOLA FOOTBALL CLUB
beszámoló
2015.10.18. 12:00
Veszprémi Egyetemi Városi Stadion
VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL6 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2015.10.18. 10:00
Veszprémi Egyetemi Városi Stadion
VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL25 0DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2015.10.03. 11:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL6 9SWIETELSKY HALADÁS VSE SWIETELSKY HALADÁS VSE
2015.10.03. 09:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC4 12SWIETELSKY HALADÁS VSE SWIETELSKY HALADÁS VSE
2015.10.02. 19:30
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU4 4DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2015.09.28. 18:15
Aréna Savaria
KÚTHÁZ HALADÁS VSE KÚTHÁZ HALADÁS VSE8 6DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2015.09.07. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL5 3ARAMIS SE ARAMIS SE
2015.08.31. 18:30
Veszprém Március 15. úti Sportcsarnok
FUTSAL CLUB VESZPRÉM FUTSAL CLUB VESZPRÉM3 4DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL

Fő támogatóink:

ISD Dunaferr Hungrana DMJV Dunaújvárosi Főiskola

Támogatóink:

Corso Hummel Máté Diabló DDSWEB
Campus Étterem Pont Plan Építőipari Kft. Kálvin János Református Gimnázium, Szakközépiskola és Általános iskola Siker Ablak

Médiapartnerek:

Dunaújvárosi Hírlap D+ TV Rádió 24
Dunaújváros Online Dunaújváros Közéleti Hetilapja
Minden jog fenntartva! © DUNAÚJVÁROS FUTSAL | honlapkészítés: DDSWEB